Najdete nás na telefonním čísle: +420224810547

Služby

Snažíme se našim zákazníkům nabídnout maximální konfort a služby nad vaše očekávání.

Společenské akce

Botel Albatros je ideálním místem pro společenské události, firemní prezentace a soukromé oslavy. Romantický výhled na Pražský hrad, ideální lokalita v centru města s možnosti božsky levného parkování, prostorné kapacity restaurace a terasy a v neposlední řadě stylový V.I.P. salónek to vše je Vám k dispozici spolu s přátelskou a milou obsluhou. V případě Vaší poptávky nás kontaktujte, rádi Vám sestavíme nabídku na míru dle Vašeho přání a požadavků.

Transfery

V případě zájmu Vám náš personál zajistí i transfer do hotelu z letiště. V případě, že k nám vyrážíte vlastním vozem, uvádíme pro Vás níže popisnou mapu Prahy s vyznačením našeho botelu.

Parkování

Jelikož Vám chceme dopřát maximální pohodlí, nabízíme Vám parkování na parkovišti přímo před botelem Albatros za 100 Kč/den.

Firemní jednání

Plánujete – li firemní jednání či setkání partnerů, rádi Vám nabídneme prostory našeho V.I.P. salónku s jedinečnou atmosférou a výhledem na Pražský hrad. Skvělá dopravní dostupnost v centru Prahy, výhodné parkování před botelem a stylový interiér podtrhují jedinečnost tohoto prostoru. Zprostředkování občerstvení, ubytování, transferů, wifi internet a další služby jsou samozřejmostí.

Restaurace s kapacitou 84 míst

Botel Albatros Vás zve do své nové, stylově zařízené restaurace, která nabízí speciality české a zahraniční kuchyně. Svou kapacitou 84 míst je botel Albatros v Praze ideálním prostředím pro konání rodinných oslav, firemních večírků, svateb, společenských rautů apod.

VIP salonek s kapacitou 12 míst

Pro akce, při kterých je kladen důraz na komornější prostředí, je připraven VIP salonek s kapacitou 12 míst, který na Vás dýchne osobitou atmosférou lodní kajuty s romantickým výhledem na řeku Vltavu a Letenské sady.

Bar - kapacita 36 míst

Příjemné posezení (36 míst) nabízí i bar botelu Albatros. Romantické prostředí, velká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, ochotná obsluha, speciality české i zahraniční kuchyně zaručují příjemně prožitý den s rodinou nebo přáteli.

Letní terasa s výhledem na Pražský hrad

V letních měsících je možno posedět na zastřešené venkovní terase, která poskytuje krásný výhled na Pražský hrad, historické památky a projíždějící výletní lodě, které celoročně plují po řece Vltavě kolem botelu Albatros.